Hotelli
Kauniilla Waikiki Beachillä sijaitseva OUTRIGGER Reef Waikiki Beach Resort on viihtyisä ja suuri hotelli, jossa on monipuoliset palvelut. Tarjolla on esimerkiksi kuntosali, spa-osasto sekä vesiurheilumahdollisuuksia. Hotelli on täydellinen valinta sinulle, joka haluat asua lähellä ravintoloita, ostosmahdollisuuksia ja huvielämää.
Häät hotellissa
Hotellin oma hääsuunnittelija auttaa kaikissa yksityiskohdissa - sekä ennen häitä, niiden aikana ja vihkimisen jälkeen. Lisätietoja voit kysellä suoraan hotellista.
Muut tiedot
- Kerroksia: 10
- Huoneita/huoneistoja: 639
- Hissi
- Vastaanotto
- Pesulapalvelu lisämaksusta
- Itsepalvelupesula lisämaksusta
Nettiyhteys
- WiFi vastaanotossa/aulassa sisältyy hintaan
- WiFi huoneissa sisältyy hintaan
Palvelumme kohteessa
Tjäreborgilla ei ole henkilökuntaa Havaijilla, mutta voit soittaa meille ympäri vuorokauden, jos tarvitset apua.
Hyvä tietää
Jotta lomasi onnistuu mahdollisimman hyvin, on tärkeää, että tutustut Hyvä tietää -osion tietoihin. Tälle sivulle olemme koonneet matkaa koskevia yleisiä tietoja, joihin on hyvä tutustua ennen matkalle lähtöä.
Verot & maksut
Useissa Honolulun hotelleissa veloitetaan asiakkaalta paikan päällä ns. resort fee -maksu, n. 20-50 USD/huone/päivä sekä muut mahdolliset paikalliset verot. Maksu kattaa yhteiset palvelut, kuten WiFin, ja se on pakollinen kaikille vieraille. Tarkka summa ilmoitetaan saavuttaessa. Muutokset mahdollisia.
Virallinen luokitus puuttuu



