Formulamatkat

Formulamatkat

Tjäreborgin formulamatkat

Formulat on aina parasta paikan päällä. Lähde Tjäreborgin matkassa jännittämään formula 1 -tunnelmia paikan päälle.

Kiihkeätä kisatunnelmaa pääset kokemaan helposti Tjäreborgin formulamatkalla, johon kuuluvat aina lennot, hotelli ja katsomopaikat. Lisäksi pakettiin kuuluu myös edestakaiset kuljetukset hotellisi ja radan välillä. Varaa paikat joillekin Euroopan suurimmista radoista tai Aasiaan Abu Dhabiin. Helpompaa tapaa nähdä formuloita ei ole!

FORMULAMATKAT PERJANTAI-MAANANTAI

Formulamatkapaketti sisältäen liput lauantaille ja sunnuntaille.

FORMULAMATKAT TORSTAI-MAANANTAI

Formulamatkapaketti sisältäen liput perjantaille, lauantaille ja sunnuntaille.

Abu Dhabin Formula 1
Abu Dhabin Formula 1
Abu Dhabin Grand Prix, Arabiemiraatit
  • Matkapaketti - lento ja hotelli
  • 5 päivää, 4 hotelliyötä
  • Lähtö 17.11.2022, lähtöpaikka Helsinki
Sis. aamiainen
Sisältää kirjatut matkatavarat
Sis. aamiainen
Lento ja 4 hotelliyötä
17.11.2022 lähtöpaikka Helsinki
FORMULA 1 -MATKAT
Tjäreborgin formulamatkat

Hintaan sisältyy

Formulamatkoihimme sisältyy:

  • Lennot
  • 3 tai 4 yön hotellimajoitus
  • Kuljetukset kisapaikoille lauantaisin ja sunnuntaisin
  • Liput aika-ajoihin ja osakilpailuun
Formulamatkoihimme sisältyy: - Lennot - 3 tai 4 yön hotellimajoitus - Kuljetukset kisapaikoille lauantaisin ja sunnuntaisin - Liput aika-ajoihin ja osakilpailuun
Formulamatkamme

Formulamatkamme

- [Espanjan Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/espanja/espanjan-grand-prix) - [Monacon Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/ranska/monacon-grand-prix) - [Ranskan Grand Prix](/ranska/ranskan-grand-prix) - [Itävallan Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/itavalta/itavallan-grand-prix) - [Iso-Britannian Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/iso-britannia/iso-britannian-grand-prix) - [Unkarin Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/unkari/unkarin-grand-prix) - [Belgian Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/belgia/belgian-grand-prix) - [Hollannin Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/hollanti/hollannin-grand-prix) - [Italian Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/italia/italian-grand-prix) - [Abu Dhabin Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/arabiemiraatit/abu-dhabin-grand-prix)

Ota yhteyttä jos sinulla on kysymyksiä koskien formulamatkojamme tai matkustat suuremman seurueen kanssa.
Sähköposti: info@tjareborg.fi
Puhelin: 09 123 71

Tärkeää tietoa ja matkaehdot

Ilmastokompensoidut matkat

Riippumatta siitä, minkä lentoyhtiön valitset, ilmastokompensoimme aina lomamatkasi lennoista aiheutuvat päästöt, majoittumisesi Sunwing Resorts-, Sunprime Hotels- tai Ocean Beach Club -hotelleissa sekä kaikki lentokenttäkuljetuksemme matkakohteissamme.

Riippumatta siitä, minkä lentoyhtiön valitset, [ilmastokompensoimme](/tietoa-meista/vastuullinen-matkailu)+ aina lomamatkasi **lennoista aiheutuvat päästöt**, majoittumisesi **Sunwing Resorts**-, **Sunprime Hotels**- tai **Ocean Beach Club** -hotelleissa sekä **kaikki lentokenttäkuljetuksemme** matkakohteissamme.
Välttämättömät evästeet tekevät verkkosivustosta käyttökelpoisen sallimalla perustoimintoja kuten sivustolla navigoinnin ja pääsyn sivuston suojattuihin osioihin. Verkkosivusto ei toimi kunnolla ilman näitä evästeitä.
Toiminnalliset evästeet mahdollistavat verkkosivuston ulkoasua tai toimintoja muuttavan tiedon tallentamisen. Näitä tietoja ovat esimerkiksi tekemäsi matkahaut. Näitä tarvitaan sivuston optimaaliseen toimintaan.
Tilastoevästeet auttavat sivuston omistajia ymmärtämään, miten käyttäjät ovat vuorovaikutuksessa sivuston kanssa, keräämällä ja raportoimalla tietoja.
Markkinointievästeitä käytetään verkkosivustolla kävijöiden seurantaan. Tarkoituksena on näyttää mainoksia, jotka ovat sopivia ja kiinnostavia yksittäisille käyttäjille, ja siten arvokkaampia julkaisijoille ja kolmansien osapuolten mainostajille.