Formulamatkat

Formulamatkat

Tjäreborgin formulamatkat

Nyt on elämäsi tilaisuus päästä jännittämään Formula 1:n tunnelmia sinivalkoisissa väreissä paikan päälle, kun kaksi suomalaista huippukuskia Kimi Räikkönen ja Valtteri Bottas taistelevat tosissaan formularadoilla. Lunastaako Bottas mestaruuden ja palaako Räikkönen palkintopallille?

Kiihkeätä kisatunnelmaa pääset kokemaan helposti Tjäreborgin formulamatkalla, johon kuuluvat aina lennot, hotelli ja katsomopaikat. Lisäksi pakettiin kuuluu myös edestakaiset kuljetukset hotellisi ja radan välillä. Varaa paikat joillekin Euroopan suurimmista radoista tai Aasiaan Abu Dhabiin. Helpompaa tapaa nähdä formuloita ei ole!

NYT MYYNNISSÄ OLEVAT FORMULAMATKAT
Monacon Formula 1
Monacon Formula 1
Monacon Grand Prix, Ranskan Riviera, Ranska
  • Matkapaketti - lento ja hotelli
  • 4 päivää, 3 hotelliyötä
  • Sis. aamiainen
  • Lähtö 27.5.2022, lähtöpaikka Helsinki
Aamiainen
Lento ja 3 hotelliyötä
27.5.2022 lähtöpaikka Helsinki
FORMULA 1 -MATKAT
Tjäreborgin formulamatkat

Hintaan sisältyy

Formulamatkoihimme sisältyy:

  • Lennot
  • 3 yön hotellimajoitus
  • Kuljetukset kisapaikoille
  • Liput aika-ajoihin* ja osakilpailuun

* Ei sisälly Silverstonen osakilpailussa.

Formulamatkoihimme sisältyy: - Lennot - 3 yön hotellimajoitus - Kuljetukset kisapaikoille - Liput aika-ajoihin* ja osakilpailuun _* Ei sisälly Silverstonen osakilpailussa._
Formulamatkamme

Formulamatkamme

- [Espanjan Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/espanja/espanjan-grand-prix) - [Monacon Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/ranska/monacon-grand-prix) - [Ranskan Gran Prix](/ranska/ranskan-grand-prix) - [Itävallan Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/itavalta/itavallan-grand-prix) - [Iso-Britannian Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/iso-britannia/iso-britannian-grand-prix) - [Unkarin Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/unkari/unkarin-grand-prix) - [Belgian Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/belgia/belgian-grand-prix) - [Hollannin Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/hollanti/hollannin-grand-prix) - [Italian Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/italia/italian-grand-prix) - [Abu Dhabin Grand Prix](https://www.tjareborg.fi/arabiemiraatit/abu-dhabin-grand-prix) _(Myynnissä maaliskuun lopulla)_

Ota yhteyttä jos sinulla on kysymyksiä koskien formulamatkojamme tai matkustat suuremman seurueen kanssa.
Sähköposti: info@tjareborg.fi
Puhelin: 09 123 71

Tärkeää tietoa ja matkaehdot

Ilmastokompensoidut matkat

Riippumatta siitä, minkä lentoyhtiön valitset, ilmastokompensoimme aina lomamatkasi lennoista aiheutuvat päästöt, majoittumisesi Sunwing Resorts-, Sunprime Hotels- tai Ocean Beach Club -hotelleissa sekä kaikki lentokenttäkuljetuksemme matkakohteissamme.

Riippumatta siitä, minkä lentoyhtiön valitset, [ilmastokompensoimme](/tietoa-meista/vastuullinen-matkailu)+ aina lomamatkasi **lennoista aiheutuvat päästöt**, majoittumisesi **Sunwing Resorts**-, **Sunprime Hotels**- tai **Ocean Beach Club** -hotelleissa sekä **kaikki lentokenttäkuljetuksemme** matkakohteissamme.
Välttämättömät evästeet tekevät verkkosivustosta käyttökelpoisen sallimalla perustoimintoja kuten sivustolla navigoinnin ja pääsyn sivuston suojattuihin osioihin. Verkkosivusto ei toimi kunnolla ilman näitä evästeitä.
Toiminnalliset evästeet mahdollistavat verkkosivuston ulkoasua tai toimintoja muuttavan tiedon tallentamisen. Näitä tietoja ovat esimerkiksi tekemäsi matkahaut. Näitä tarvitaan sivuston optimaaliseen toimintaan.
Tilastoevästeet auttavat sivuston omistajia ymmärtämään, miten käyttäjät ovat vuorovaikutuksessa sivuston kanssa, keräämällä ja raportoimalla tietoja.
Markkinointievästeitä käytetään verkkosivustolla kävijöiden seurantaan. Tarkoituksena on näyttää mainoksia, jotka ovat sopivia ja kiinnostavia yksittäisille käyttäjille, ja siten arvokkaampia julkaisijoille ja kolmansien osapuolten mainostajille.