Padma Resort Legian on moderni ja suuri luksushotelli, joka edustaa kaunista arkkitehtuuria. Hotelli sijaitsee hyvällä paikalla Legian-rannalla
Kuta Beachillä, Balilla. Hotelli koostuu päärakennuksesta ja useista kaksikerroksista rakennuksista, jotka ovat levittäytyneet suuren, vehreän puutarhan keskelle.
Padma Resort Legianissa on useita
mielikuvituksellisesti suunniteltuja allasalueita sekä suuri laguunimainen uima-allas. Lapsille on oma allas sekä kaksi pienempää vesiliukumäkeä. Yksi allas on lähempänä rantaa ja vain aikuisten käyttöön on varattu infinity-allas rannan yläpuolella. Hotellissa on rauhallinen spa-osasto, jossa voit rentoutua nauttien erilaisista hemmotteluhoidoista. Padma Resort Legian -hotellin buffetravintolassa järjestetään erilaisia teemailtoja ja hotellissa on myös useita viehättäviä baareja, joista yksi on swim up -baari.
Kun kaipaat treeniä, voit suunnistaa hotellin kuntosalille tai tenniskentälle, ja.lapset viihtyvät kavereidensa kanssa kansainvälisessä lastenkerhossa. Padma Resort Legian sijaitsee hyvällä paikalla Kuta Beachillä ja kävelymatkan päässä on baareja, ravintoloita sekä matkamuistomyymälöitä.
Nettiyhteys
WiFi koko hotellissa sisältyy hintaan
WiFi huoneissa sisältyy hintaan
Lisätiedot
Rakennettu 1990
Kunnostettu 2010
2 kerros(ta) ja 4 kerrosta
405 huonetta/huoneistoa
Hissi (päärakennuksessa)
Vastaanotto
Pesulapalvelu lisämaksusta
Palvelumme kohteessa
Tjäreborgilla ei ole henkilökuntaa Balilla, mutta voit soittaa meille ympäri vuorokauden, jos tarvitset apua.
Virallinen luokitus puuttuu