Hotelli
Sugar Marina Hotel Cliffhanger on moderni ja teolliseen tyyliin sisustettu hotelli keskeisellä paikalla Ao Nangissa. Hotelli on erinomainen valinta sinulle, joka haluat yhdistää rantaelämän ja retkeilyn Krabin vaikuttaviin luontokohteisiin. Ao Nangin rannalle on vain lyhyt kävelymatka, ja hotellin lähistöllä on runsaasti ravintoloita, baareja ja pieniä kauppoja.
Hotellissa on kaksi uima-allasta, joten voit rentoutua aurinkotuolissa ja välillä pulahtaa virkistäytymään. Tyylikkäästi sisustetussa huoneissa on parveke, jolla voit levätä päivän aktiviteettien jälkeen. Aamuisin hotellin kahvilassa katetaan buffetaamiainen. Aktiivisille lomailijoille on tarjolla myös pieni kuntosali.
Sugar Marina Hotel Cliffhanger sopii sinulle, joka haluat asua modernisti ja mukavasti lähellä rantaa sekä Krabin upeaan saaristoon suuntautuvia veneretkiä.
Muut tiedot
- Rakennettu: 2017
- Rakennuksia: 2
- Kerroksia: 5
- Huoneita/huoneistoja: 152
- Hissi
- Vastaanotto
- Matkatavarasäilytys
- Pesulapalvelu lisämaksusta
- Pysäköinti hotellialueella on ilmainen vapaiden paikkojen puitteissa
Nettiyhteys
- Wifi koko hotellissa sisältyy hintaan
- Wifi huoneissa sisältyy hintaan
Hyvä tietää
Jotta lomasi onnistuu mahdollisimman hyvin, on tärkeää, että tutustut Hyvä tietää -osion tietoihin. Tälle sivulle olemme koonneet matkaa koskevia yleisiä tietoja, joihin on hyvä tutustua ennen matkalle lähtöä.
Virallinen luokitus puuttuu



































