Hotelli
The View Agadir on tyylikäs ja siisti hotelli, joka sijaitsee Agadirin rannalla. Hotellin suuri ja viehättävä allasalue on vain muutaman askeleen päässä rantakadulta.
The View Agadir on suuri hotelli, jossa on tarjolla lähes kaikki lomalla tarvittavat elementit. Muista myös käydä hemmoteltavana hotellin omassa hamamissa. Hotellissa on useita ravintoloita ja baareja.
Muut tiedot
- Rakennettu: 2006
- Rakennuksia: 1
- Kerroksia: 5
- Huoneita/huoneistoja: 312
- Hissi
- Vastaanotto
- Pesulapalvelu lisämaksusta
Nettiyhteys
- WiFi koko hotellissa lisämaksusta
- WiFi huoneissa lisämaksusta
Hyvä tietää
Jotta lomasi onnistuu mahdollisimman hyvin, on tärkeää, että tutustut Hyvä tietää -osion tietoihin. Tälle sivulle olemme koonneet matkaa koskevia yleisiä tietoja, joihin on hyvä tutustua ennen matkalle lähtöä.
Verot & maksut
Marokon viranomaiset perivät turistiveron kaikilta hotelleissa ja huoneistohotelleissa yöpyviltä majoituspaikasta ulos kirjautuessa. Vero ei koske alle 2-vuotiaita lapsia. Veroa ei voida periä matkan hinnassa ennen matkaa, vaan maksu suoritetaan aina paikan päällä hotellissa.
Hinta per henkilö/yö:
1-4,5 euroa hotelliluokituksesta riippuen.
Huomioi, että Tjäreborgin hotelliluokitus saattaa poiketa virallisesta marokkolaisesta luokituksesta, jonka mukaan vero määräytyy.
Pidätämme oikeuden muutoksiin.
Hotellin virallinen luokitus on 5.



